מזון חי לכלבים bel borba

על היתרונות של מזון חי לכלבים

גידול כלב יכול לספק לכל אדם רגעים רבים של אושר. כלבים הם חיות מדהימות שיודעות להביע אהבה וחיבה וכאשר אנחנו מגדלים אותם אנחנו יכולים לחוש פחות בדידות. גידול כלב זה אחריות גדולה מאוד. כאשר אנחנו מגדלים כלב אנחנו צריכים לדאוג שיהיו לו חיי רווחה וגם לכך שהאוכל שהוא אוכל יהיה איכותי וטעים. מותג האוכל לכלבי bel borba הינו מותג מוביל לאוכל טרי לכלבים. בשונה מבני אדם אשר צריכים לאכול מכל אבות המזון, התזונה של כלבים מתבססת אך ורק על בשר. כלבים צריכים לאכול אך ורק סוגים שונים של בשר כמו עוף או כבש. מזון חי לכלבים אשר עשוי אך ורק מבשר מספק לכלבים מינרלים, ויטמינים חיוניים, חומצות אמינו וחלבונים שהם זקוקים להם. המזון החי לא עובר תהליך של חימום ולכן הוא טרי.

מזון טרי לכלבים – מה כלבים אוהבים לאכול?

כאשר מגדלים כלב צריך להרגיל אותו לאכול רק אוכל של כלבים ולא לאכול אוכל של בני אדם. תזונת כלבים אשר הבסיס העיקרי שלה הוא מזון חי וטרי יכולה למנוע אלרגיות אצל כלבים, ריח גוף לא נעים, השמנה, מחלות, היא מחזקת את המערכת החיסונית שלהם והופכת את הפרווה שלהם למבריקה. תזונה זו יכולה גם להפוך את צואת הכלב לקטנה יותר ולחסרת ריח לא נעים.

מזון חי לכלבים – ושמירה על בריאות הכלב שלנו

כלבים הם חיות רגישות מאוד. כאשר מגדלים כלב צריך לשמור על הבריאות שלו. כאשר כלב אוכל למשל אוכל של בני אדם שעתיר בסוכר יכולים להתפתח אצלו תולעים שיכולות אפילו להוביל למוות שלו. איכות האוכל שהכלבים אוכלים יכולה להשפיע גם על בריאות הפרווה והעור שלהם. כיום לא קיים פיקוח על המזון היבש לכלבים. כך קורה שרוב סוגי המזון היבש המסחרי אשר יש בארץ מתבססים על סיבים תזונתיים כמו דגנים ואין בהם מספיק חלבונים – אשר מקורו בבשר אותו כל כלב צריך. מזון חי לכלבים כולל אחוז גבוה מאוד של חלבון ולכן הוא בריא יותר.

למה חשוב להשקיע באיכות המזון של הכלבים?

חשוב מאוד להשקיע באיכות המזון שאנחנו נותנים לכלבים שלנו. כלבים כמו בני אדם יכולים לסבול מסכרת או מכולסטרול גבוהה – וכמו בני אדם הם יכולים להיות חולים כתוצאה מכך. הקפדה על סוג המזון שאנחנו נותנים לכלב שלנו תשפר את הבריאות שלו ותגרום לו לחיות לאורך שנים רבות יותר באיכות חיים גבוה יותר.

למה עדיף לקנות מזון טרי וחי לכלבים במקום אוכל יבש ומסחרי?

רוב בעלי הכלבים מעדיפים לתת לכלבים שלהם אוכל יבש כמו בונזו למשל. המזון היבש עלול להגביר את הסיכוי של הכלב לחלות בסרטן בגלל כימיקליים שונים ותוספי תזונה שונים שיש בו. המזון החי מאפשר לכלב להיות בריא יותר – אין בו כימיקליים ותהליך הייצור שלו משמר את איכות הויטמינים והמינרליים המצויים בו.

איך איכות המזון יכולה להאריך את חיי הכלב שלנו?

המזון שהכלבים שלנו אוכלים והתפריט שלהם יכולים להשפיע באופן ישיר על איכות החיים שלהם ועל אורך החיים שלהם. כאשר כלב אוכל רק בשר הוא יכול להיות בריא יותר ולהאריך ימים. גם כלב זקן או כלב שבדרך כלל נראה עייף יכולים להיות רעננים יותר וחזקים יותר עם יחליפו להם את התזונה לאוכל חי המבוסס על בשר ועוף.